نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 26156
تاریخ : 29 آبان 1400 ساعت 23:31
دسته : اجتماعی
بازدید : 42
۱۸۰۰ دانش‌آموز بنابی همچنان فاقد تبلت هستند۱۸۰۰ دانش‌آموز بنابی همچنان فاقد تبلت هستند مدیر آموزش و پرورش بناب گفت: هم اکنون یک هزار و ۸۰۰ دانش آموز در شهرستان بناب فاقد گوشی و تبلت هستند که تهیه گوشی و تبلت این دانش آموزان ضروری است.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حسین پارسامهر در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب اظهار داشت: تعطیلی فیزیکی مدارس مسائل تربیتی را بیش از آموزش تحت الشعاع قرار داده است.

وی، با بیان اینکه اکثریت اولیای دانش آموزان و معلمان مدارس موافق بازگشایی مدارس هستند؛ افزود: تعطیلی حضوری مدارس در ۲۰ ماه گذشته مسائل تربیتی را بیش از آموزش تحت الشعاع قرار داده است.

مدیر آموزش و پرورش بناب با تأکید بر جایگاه علم و دانش در دین مبین اسلام خاطرنشان کرد: مقاومت در مقابل بازگشایی حضوری مدارس در حالی که بقیه اجتماعات در جامعه برقرار است، قابل قبول نیست و تنها تعطیلی مدارس و مساجد چاره ساز نیست.

پارسامهر در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خیرین شهرستان اذعان کرد: هم اکنون یک هزار و ۸۰۰ دانش آموز در شهرستان بناب فاقد گوشی و تبلت هستند که تهیه گوشی و تبلت این دانش آموزان ضروری است.

وی تأکید کرد: امیدواریم خیرین بزرگوار در این خصوص به یاری دانش آموزان بی بضاعت بشتابند.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/26156/