نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 26170
تاریخ : 23 آذر 1400 ساعت 22:45
دسته : اجتماعی
بازدید : 359
آیین تجلیل از پرستاران شهرستان بناب برگزار شدآیین تجلیل از پرستاران شهرستان بناب برگزار شد بمناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان بناب پرستاران بنابی تجلیل شدند

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، مراسم تجلیل از پرستاران این شهرستان با حضور فرماندار برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان بناب با اشاره به خدمات ارزنده پرستاران اظهار داشت ما امنیت جامعه خود را مدیون شهدا هستیم و امروز امنیت در بخش سلامت را هم مدیون شهدای بخش سلامت هستیم که با آغاز بیماری کرونا در خط مقدم بیماری برای سلامتی جامعه از جان و سلامتی خود گذشتند.

شهریار فتحی در همین زمینه به ایثارگری ها و مجاهدت های پرستاران اشاره کرد و گفت فراموش نمی کنیم پرستارانی را که خودشان بیمار بودند و یا پرستارانی که فرزندشان در بستر بیماری بود و ... اما از سر وظیفه شناسی و انسان دوستی بر بالین بیماران حاضر می شدند.

وی پرستاران را فرشتگان زمینی دانست و گفت بسیاری از کشورها که داعیه حقوق بشری دارند با آغاز بیماری کرونا از ترس مواجه با بیماری از بیمارستان ها فرار کردند اما پرستاران و کادر درمان در کشور ما با سپر کردن جان خودشان باعث شدند تا ما امروز شاهد برگزاری چنین جشن ها و مراسماتی باشیم.

فتحی همچنین قول مساعد نسبت به پیگیری مطالبات پرستاران داد و ابراز امیدواری کرد مطالبات این قشر زحمت کش هرچه سریع تر پرداخت شود.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/26170/