نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 4483
تاریخ : 22 خرداد 1392 ساعت 14:49
دسته : اجتماعی
بازدید : 2143
نگرانی مسئولان از افزایش گرایش جوانان بناب به قلیاننگرانی مسئولان از افزایش گرایش جوانان بناب به قلیان معاون خدمات شهری شهرداری بناب با اظهار نگرانی از افزایش قهوه خانه ها و گرایش جوانان به استفاده از قلیان گفت: باید تا حدامکان از سوق یافتن جوانان به مصرف قلیان جلوگیری شود.

معاون خدمات شهری شهرداری بناب با اظهار نگرانی از افزایش قهوه خانه ها و گرایش جوانان به استفاده از قلیان گفت: باید تا حدامکان از سوق یافتن جوانان به مصرف قلیان جلوگیری شود.

علی اصغری پیش از ظهر امروز چهارشنبه در نشست کارگروه اموراجتماعی و فرهنگی بناب ازآمادگی شهرداری برای برگزاری جشنواره های تابستانی درپارکهای این شهر خبر داد و تصریح کرد: آماده همکاری با ادارات و نهادهای فرهنگی از جمله اداره ورزش و جوانان در برگزاری کلاسهای تقویتی ایام تابستان هستیم.

وی همچنین از بازسازی و احیای سالن های ورزشی شهرداری، از آمادگی شهرداری بناب برای واگذاری امکانات شهرداری به خصوص استخر و سونای این سازمان برای استفاده دانش آموزان دراوقات فراغت خبرداد.

اصغری افزود: حمام حاج فتح اله نیز بعد از بازسازی و مرمت ازسوی میراث فرهنگی دراختیارشهرداری قرار گرفته که از این مکان در راستای توسعه صنایع دستی، برگزاری کارگاههای صنایع دستی و همچنین آموزش صنایع دستی استفاده خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب نیز با انتقاد از واگذاری سالنهای ورزشی به بخش خصوصی گفت: بدنبال اجرایی شدن قانون واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی، این اداره مجبور است برای برگزاری فعالیتهای ورزشی خود مجدداً هزینه پرداخت نموده و از سالنها استفاده کند.

سید مجید یزدانی افزود: تا سال گذشته تنها 252 نفر ورزشکار سازمان یافته دربخش بانوان در بناب وجود داشت، ولی با برنامه ریزیهای صورت گرفته این تعداد هم اکنون به بیش از 400 نفرافزایش یافته است و برنامه جدی داریم که با بهادادن به ورزش بانوان تعداد این ورزشکاران سازمان یافته درشهرستان بناب را تا پایان امسال به یک هزار نفر افزایش دهیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب همچنین برآمادگی اداره متبوع خود برای اجرای برنامه ها و تشکیل کلاس های ورزشی در رشته های مختلف تأکید کرد.

سعید برقی فرماندار بناب نیز با اشاره به ضرورت برگزاری برنامه های جذاب و شادی بخش برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان افزود: دستگاههای فرهنگی شهرستان ضمن پرهیز از موازی کاری در ارائه آمارهای خود نیز دقت کنند.

وی همچنین با انتقاد از عدم اختصاص امکانات سالنهای ورزشی به بانوان خواستار اختصاص زمانهای بیشتری از این سالن ها برای بانوان شهرستان بناب شد.

.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/4483/