نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 5033
تاریخ : 27 تير 1392 ساعت 00:28
دسته : اقتصادی
بازدید : 1978
تحقق 125 درصدی اشتغال زایی در بناب!!تحقق 125 درصدی اشتغال زایی در بناب!! سعید برقی چهارشنبه شب در نشست کارگروه اشتغال شهرستان بناب با اشاره به روند مثبت پرداخت تسهیلات برای طرح‌های مشاغل خانگی اظهار داشت: در شهرستان بناب 516 فقره پرونده در قالب طرح‌های مشاغل خانگی معرفی شدند که بیش از 24 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

سعید برقی چهارشنبه شب در نشست کارگروه اشتغال شهرستان بناب با اشاره به روند مثبت پرداخت تسهیلات برای طرح‌های مشاغل خانگی اظهار داشت: در شهرستان بناب 516 فقره پرونده در قالب طرح‌های مشاغل خانگی معرفی شدند که بیش از 24 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه سیاست دولت نهم و دهم ایجاد عدالت اجتماعی در جامعه بود، اظهار کرد: با وجود اینکه زحمات مسئولان و بانک‌ها بیشتر شده، اما شاهد تحقق عدالت در جامعه بودیم.

رئیس کارگروه اشتغال بناب همچنین تأکید کرد: کارهایی که در دولت نهم و دهم شاهد انجام آنها بودیم، در هیچ یک از دولت‌های قبلی سابقه نداشته و اتفاق نیفتاده است! برقی، اجرای طرح‌های مشاغل خانگی را یکی از ابتکارات دولت نهم و دهم برشمرد و اذعان داشت: با اجرای این طرح شاهد تحقق اشتغالزایی در کشور هستیم.

وی، تنها راه نجات کشور را حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: اگر از ارزش‌های اسلامی و گفتمان انقلاب دست برداریم، قطعاً انقلاب ما شکست خورده است.

فرماندار بناب در عین حال عنوان کرد: عدم ایستادگی در برابر استکبار و عدول از شعارهای انقلاب اسلامی ما را از مسیر اصلی خود در رسیدن به اهداف اصلی نظام منحرف خواهد کرد.

وی ادامه داد: دولت نهم و دهم با توجه به ویژگی‌هایی از جمله«دولت کاری» که داشته و نیز با داشتن برخی شاخصه‌ها اخیراً مورد تقدیر و تمجید رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است.

برقی اظهار امیدواری کرد که دولت آینده نیز ادامه دهنده طرح‌های دولت نهم و دهم باشد.

پرداخت 15هزار میلیون ریال تسهیلات به 516 فقره پرونده اشتغالزایی بناب رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بناب نیز در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت پرداخت تسهیلات طرح‌های مشاغل خانگی یادآور شد: در جریان سال91 تعداد 516 فقره پرونده طرح‌های مشاغل خانگی برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی و 15 هزار و 559 میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.

محمود پورلطفعلی، سهم اشتغال بناب را در سال گذشته 3 هزار و 151 نفر اعلام کرد و افزود:‌ با اشتغالزایی 3 هزار و 936 نفر 125 درصد اشتغالزایی در بناب تحقق یافت ! وی عنوان کرد: در مرحله چهارم نیز 3 هزار و 330 میلیون ریال از بابت اشتغالزایی تسهیلات پرداخت شده است.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/5033/