نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 6496
تاریخ : 19 مهر 1392 ساعت 15:20
دسته : اخبار استان
بازدید : 1359
مهرعلیزاده، گزینه اصلی دولت برای استانداری آذربایجان شرقی/استاندار قبلی برای رفتن،بی تابی می کندمهرعلیزاده، گزینه اصلی دولت برای استانداری آذربایجان شرقی/استاندار قبلی برای رفتن،بی تابی می کند رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: مهرعلیزاده به عنوان اصلی‌ترین گزینه وزارت کشور از سوی این وزارتخانه به مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی اعلام شد.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی گفت: مهرعلیزاده به عنوان اصلی‌ترین گزینه وزارت کشور از سوی این وزارتخانه به مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی اعلام شد.

محمداسماعیل سعیدی در پاسخ به اینکه سایر گزینه‌ها منتفی شده است، اظهار کرد: خیر، 2 گزینه دیگر نیز مطرح است ولی از مهرعلیزاده به عنوان اصلی‌ترین گزینه یاد می‌شود.

وی گفت: تا شنبه نظر مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی به وزارت کشور ارائه می‌شود.

گفتنی است با معرفی علی عبدالعلی‌زاده به عنوان مشاور وزارت کشور، هاشمی به عنوان استاندار تهران و پورحسینی به عنوان رئیس خصوصی‌سازی کشور که از جمله گزینه‌های تصدی استاندار آذربایجان‌شرقی بودند ، تعداد گزینه های باقیمانده کاهش یافته است.

از سویی احمد علیرضابیگی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: اضافه خدمت به وی خورده و در حال گذراندن دوران اضافه خدمت است .

گفته می‌شود بیگی مبنای برنامه‌ریزی خود را برای سکانداری آذربایجان شرقی مهر ماه قرار داده بود و حتی برنامه تحصیل در مقطع دکترا را در تهران برای خود چیده است .


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/6496/