نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 6664
تاریخ : 29 مهر 1392 ساعت 16:33
دسته : اخبار استان
بازدید : 1189
جمع‌آوری امضابرای استانی کردن انتخابات مجلسجمع‌آوری امضابرای استانی کردن انتخابات مجلس عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نمایندگان خانه ملت در تلاش‌اند تا طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از امضای آنها به صحن علنی ارائه شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نمایندگان خانه ملت در تلاش‌اند تا طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از امضای آنها به صحن علنی ارائه شود.

حجت‌السلام باقری‌بنابی نماینده مردم بناب با اشاره به طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی،‌ اظهار داشت: ما در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم از طریق گفتگو و مذاکره نظر نمایندگان مخالف نسبت به این طرح را جلب کنیم.

وی افزود: طرح استانی شدن انتخابات مجلس، به این منظور است که نمایندگان را به وظیفه اصلی خود که وضع قوانین و نظارت بر آن است سوق داده و روی قوانین اساسی متمرکز شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: نمایندگانی که با این طرح به مجلس راه پیدا می‌کنند افرادی با همت‌های والا بوده که در طرح ملی و استانی با دیدگاه‌ها و نظرات عالی وارد بحث‌های کلانی کشور می‌شوند و با آگاهی آن مشکلات را حل می‌کنند.

نماینده مردم بناب تصریح کرد: اکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با این طرح مشکل خاصی ندارند، ‌چراکه با توجه به مشغله‌های کاری نمایندگان این طرح می‌تواند نقطه قوتی برای حل مشکلات کشور باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی در پایان خاطرنشان کرد: ما در تلاشیم تا طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی را پس از امضای نمایندگان خانه ملت به صحن علنی ارائه کنیم.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/6664/