نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 6696
تاریخ : 30 مهر 1392 ساعت 18:37
دسته : اخبار استان
بازدید : 1028
افتتاح سه طرح عمراني و مخابراتي در آذربايجان شرقيافتتاح سه طرح عمراني و مخابراتي در آذربايجان شرقي سه طرح عمرانی و مخابراتی در شهرستان های بناب ، ملکان و تبریز با 200 میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسید .

سه طرح عمرانی و مخابراتی در شهرستان های بناب ، ملکان و تبریز با 200 میلیارد ریال هزینه به بهره برداری رسید .

افتتاح60 واحد مسکونی خیرین مسکن ساز در شهرستان ملکان از جمله این طرح هاست .

این تعداد واحدهای مسکونی هرکدام با زیربنای 100 مترمربع با 19 میلیارد ریال هزینه در مدت 2 سال ساخته شده است .

یک مرکز رفاهی و خدماتی روستای قره چپق بناب نیز به بهره برداری رسید .

این مرکز رفاهی و خدماتی در زمینی به وسعت سه هزار متر مربع ایجاد شده و دارای 600 متر مربع سالن اصلی با ظرفیت 700 نفر است که برای ایجاد آن 500 میلیون ریال توسط بخش خصوصی هزینه شده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات آذربایجان شرقی نیز در آیین بهره برداری طرح مخابراتی از واگذاری اینترنت پرسرعت ADSL در255 نقطه استان، اعم از مراکز تلفنی شهرستان ها، شهرها و روستاهای پرجمعیت خبر داد.

آقای محمد فرقانی گفت: به منظور توسعه خدمات اینترنت و تسهیل دسترسی مردم، این امکانات فراهم شده و متقاضیان جهت بهره مندی نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر ندارند.

وی گفت: متقاضیان از طریق تماس با شماره تلفن 2020 از نقاط مختلف استان می توانند مشترک اینترنت پرسرعت (ADSL) مخابرات شوند.

مدیر عامل مخابرات آذربایجان شرقی افزود: هزینه استفاده از اینترنت پرسرعت ADSL مخابرات به تشخیص متقاضیان به صورت پیش دریافت و یا پس از استفاده بر روی قبوض تلفن مشترکان تلفن محاسبه و دریافت می شود.

منبع خبر: واحد مرکزی خبر.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/6696/