نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 6786
تاریخ : 4 آبان 1392 ساعت 15:08
دسته : اخبار استان
بازدید : 1118
متخلفان شکار غیر مجاز در شهرستان بناب روانه زندان شدندمتخلفان شکار غیر مجاز در شهرستان بناب روانه زندان شدند مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از دستگیری و صدور حکم جلب 3 شکارچی متخلف در استان خبر داد و گفت: سه نفر از متخلفان شکار غیرمجاز درشهرستان بناب روانه زندان شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از دستگیری و صدور حکم جلب 3 شکارچی متخلف در استان خبر داد و گفت: سه نفر از متخلفان شکار غیرمجاز درشهرستان بناب روانه زندان شدند.

بیوک رئیسی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به دستگیری این 3 نفر به دلیل شکار غیرقانونی یک قلاده شغال اظهار کرد: متخلفان به دلیل مقاومت در برابر ماموران یگان حفاظت محیط زیست و تمرد و درگیری با ضابطین دادگستری تحت پیگرد قانونی قرارگرفته و پس از اخذحکم جلب از مراجع قضایی با حکم دستگاه قضا روانه زندان شدند.

این مقام مسئول یگان حفاظت محیط زیست را ضابط خاص دادگستری و صاحب اختیار جهت بررسی پرونده‌های مرتبط؛ شکار و صید و تخریب غیرقانونی محیط زیست اعلام کرده و اضافه کرد: افراد مظنون یا متهمین به شکار و صید غیرقانونی بایستی در مقابل اعمال قانون تمکین نموده و از سنگین‌تر شدن اتهام و تخلف جلوگیری کنند.

منبع خبر:فارس.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/6786/