نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 6827
تاریخ : 5 آبان 1392 ساعت 07:07
دسته : حوزه و دانشگاه
بازدید : 2234
افتتاح مجموعه ورزشی دانشگاه پیام نور بناب تا دهه فجر امسالافتتاح مجموعه ورزشی دانشگاه پیام نور بناب تا دهه فجر امسال سرپرست دانشگاه پیام نور آذربایجا‌ن‌شرقی گفت: مجموعه ورزشی شهید سبزی دانشگاه پیام نور مرکز بناب با 95 درصد پیشرفت فیزیکی تا دهه فجر امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور آذربایجا‌ن‌شرقی گفت: مجموعه ورزشی شهید سبزی دانشگاه پیام نور مرکز بناب با 95 درصد پیشرفت فیزیکی تا دهه فجر امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مجید واحدی شنبه شب در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی دانشگاه پیام نور مرکز بناب، وضعیت پروژه در حال ساخت آموزشی این مرکز را مناسب توصیف کرد و اظهار کرد: امیدواریم با اختصاص اعتبار مورد نیاز، این پروژه قبل از موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

وی همچنین احداث پروژه فرهنگی در مرکز بناب را ضروری خواند و برای تکمیل و آسفالت جاده مسیر منتهی به مجموعه ورزشی شهید سبزی این مرکز قول مساعد داد.

سرپرست دانشگاه پیام نور مرکز بناب نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از وضعیت اجرای پروژه‌های عمرانی مرکز بناب، بر تکمیل طرح‌های در حال احداث مرکز تأکید کرد.

حسین غفوریان با اشاره به اینکه مرکز بناب از مراکز قدیمی و با سابقه استان است، اظهار داشت: در طول سال نیز شاهد برگزاری مراسم متعدد فرهنگی در آن هستیم، ولی به علت نبود فضای مناسب با مشکل مواجه‌ایم.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/6827/