هیچ‌کس در کشور آماده عذرخواهی از مردم نیست

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، محسن رحیمیان در نشست اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بناب با جمعی از نیروهای بازنشسته سپاه با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار با انتقاد از عدم همکاری ادارات شهرستان اظهار کرد: در بحث های فرهنگی با وجود مکاتبات لازم با ادارات شهرستان همکاری خوبی با شورا صورت نگرفته است.

وی رشد آمار طلاق، بیکاری و اعتیاد را نشان از عدم توجه بیشتر به معضلات فرهنگی جامعه اعلام و تصریح کرد: در بحث نیروسازی در کشور مشکل اساسی داریم و هنوز نمی‌دانیم فردی که می‌خواهد استاندار شود باید چه خصوصیات و ویژگی‌هایی داشته باشد.

عضو شورای اسلامی شهر بناب تأکید کرد: تا زمانی که هرکس در هر پست و منصبی تخصص کافی نداشته باشد، آن مجموعه ناتوان بوده و زمینه بروز مشکلات را فراهم خواهد کرد.

رحیمیان یادآور شد: باید پذیرفت رسانه‌های دولتی توان رقابت با شبکه‌های اجتماعی را نداشته و باید بسیاری از راه‌حل‌ها را در این فضا دنبال کرد.

در ادامه این نشست تعطیلی چند ماهه استخر و سونای شهرداری بناب مطرح شد و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بناب در توضیح زمان بازگشایی و آغاز فعالیت مجدد این مجموعه گفت: شهرداری مدتی است در حال انجام تعمیرات اساسی در این استخر است ولی از تمام شهروندان و سرمایه‌گذاران علاقمند انتظار داریم نسبت به ورود بخش خصوصی برای احداث استخر در بناب اقدام کنند.

رحیمیان خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری نیز آماده‌اند نسبت به صدور رایگان پروانه استخر در سطح شهر بناب اقدام کنند و امیدواریم علاقمندان از این فرصت استفاده کرده و نسبت به احداث استخر اقدام کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بناب با بیان اینکه هیچ‌کس در کشور آماده عذرخواهی از مردم نیست، گفت: یکی از وظایف شوراهای اسلامی طبق بند 2 ماده 80 شوراها بررسی و شناخت کمبودها و نارسایی‌های فرهنگی در جامعه است از این رو دوره پنجم شورای اسلامی شهر تلاش می کند این بحث را دنبال کند.