رئیس‌ جمهور ‌لیست مفاسد را اعلام کند ‌

به گزارش بناب نیوز به نقل از تسنیم، ضیاءالله اعزازی ملکی در واکنش به سخنان رئیس جمهور در استان یزد، با اشاره به اینکه رییس جمهور می‌گوید من فسادها را مورد به مورد و به مناسبت در استان‌های مختلف بیان می‌کنم اظهار داشت: بنده از رییس جمهور می‌خواهم نه در هفته‌های آینده بلکه از همین فردا لیست مفاسدی را که مورد نظر دارد با یک نامه رسمی به قوه قضاییه تقدیم کند و مردم را نیز از آنها مطلع کند.

وی گفت: قوه قضاییه مرجع رسیدگی به مفاسد است و مجلس نیز از برخورد با دانه درشت‌ها حمایت کامل می‌کند، رئیس جمهور باید بداند که دیگر زمان حرف زدن با ایما و اشاره و کنایه گذشته است.

اعزازی ملکی با اشاره به درخواست استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش به امضای نمایندگان مجلس رسیده است و ظرف دو یا سه روز آینده تقدیم هیئت رئیسه خواهد شد.

وی عمده ترین مورد استیضاح را مسئله رتبه بندی معلمان عنوان کرد و گفت: بنده به وزیر آموزش و پرورش نیز گفته ام که از مصاحبه و رسانه ای کردن موقت مسئله رتبه بندی معلمان نتیجه ای حاصل نخواهد شد و ما در عمل خواهان اجرایی شدن این موضوع هستیم. 

این نماینده مجلس تصریح کرد: درخواست ما این است که دولت توجه ویژه ای در این مورد داشته باشد و بنده پیگیری‌های لازم را تا حصول نتیجه ادامه خواهم داد.