ردصلاحیت 3 نفر از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایسنا، رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از ردصلاحیت 69 نفر از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هیأت‌های اجرایی این انتخابات در استان خبر داد و گفت: 82 نفر از داوطلبان نیز انصراف داده‌اند.

علیار راستگو افزود: با احتساب مجموع داوطلبان انصرافی و ردصلاحیت‌شده، تعداد داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان به 645 نفر رسید.
وی با اشاره به پایان بررسی صلاحیت داوطلبان در هیأت‌های اجرایی، گفت: نتیجه بررسی این هیأت‌ها، امروز به صورت محرمانه از طریق فرمانداری‌های حوزه‌های انتخابیه به داوطلبان ردصلاحیت‌شده و همچنین به هیأت نظارت استان اعلام خواهد شد.
راستگو خاطرنشان کرد: داوطلبان ردصلاحیت‌شده 4 روز مهلت دارند تا اعتراض و شکایت خود را به هیأت نظارت اعلام کنند.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی همچنین به آمار ردصلاحیت داوطلبان در حوزه‌های انتخابیه استان اشاره کرد و گفت: بیشترین تعداد ردصلاحیت در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر با 45 نفر بوده و در 4 حوزه نیز هیچ داوطلبی ردصلاحیت نشده است.
راستگو افزود: در حوزه‌های انتخابیه ملکان 6 نفر، مرند و جلفا 5 نفر، #بناب و اهر و هریس هرکدام 3 نفر، میانه، مراغه و عجب‌شیر و بستان‌آباد هرکدام 2 نفر و در حوزه انتخابیه سراب یک نفر ردصلاحیت شده و در حوزه‌های انتخابیه ورزقان، کلیبر، خداآفرین و هوراند، شبستر و هشترود و چاراویماق نیز هیچ داوطلبی ردصلاحیت نشده است.