لیست نامزدهای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه بناب اعلام شد

به گزارش بناب نیوز، امین رفیعی افراد تأیید صلاحیت شده در این حوزه انتخابیه را ۷ نفر اعلام کرد و گفت: پرویز آبک، جواد اکبری، ضیاءالله اعزازی، محمد باقری بنابی، نادر اختگان، علی دادمهر و فتحعلی خان محمدپور کاندیداهای تأیید صلاحیت شده این شهرستان هستند.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان بناب همچنین اظهار داشت: فعالیت‌های تبلیغاتی نامزدهای تأیید شده از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۴ بهمن جاری آغاز و ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه اول اسفند ماه و ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رأی پایان می‌یابد.

رفیعی خاطرنشان کرد: در راستای برگزاری هرچه بهتر این دوره از انتخابات ۱۱۲ صندوق اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی بناب آماده شده است و همه آنها مجهز به دستگاه احراز هویت الکترونیکی هستند.

وی اضافه کرد: در راستای برقراری امنیت و حفظ و حراست از انتخابات و برگزاری این رویداد مهم سیاسی در این شهرستان قرارگاه اطلاعاتی جهت رصد تخلفات انتخاباتی در فرمانداری تشکیل شده است که تمامی اعمال و رفتارهای انتخاباتی در این قرارگاه بررسی و با تخلفات انتخاباتی مانند خرید و فروش احتمالی رأی طبق قانون برخورد خواهد شد.

فرماندار بناب یادآور شد: روز دوم اسفند ماه ۴ قرارگاه اطلاعاتی که تلفیقی از نیروهای نظامی، انتظامی و اطلاعاتی و برگزارکنندگان انتخابات هستند، در سطح شهرستان بصورت سیار کار بررسی و نظارت بر انتخابات را انجام خواهند داد.

به گفته رفیعی، در روز رأی گیری تمامی مسیرهای ورودی و خروجی شهرستان تحت کنترل هستند و با اتوبوس‌ها و وسائط نقلیه عمومی که بدون دفترچه مسافر تردد کنند، برخورد خواهد شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوم اسفند ماه برگزار می‌شود و حوزه انتخابیه بناب شامل شهرستان بناب و شهر خوشه مهر با جمعیتی نزدیک به ۱۴۰ هزار نفر یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.