انتخاب اعضای شورای مرکزی کانون صنفی استادان دانشگاه بناب
به گزارش بناب نیوز به نقل از آنا، انتخابات شورای مرکزی کانون صنفی واحد دانشگاه بناب برگزار شد.

کانون صنفی اساتید واحد دانشگاه بناب به‌منظور تحقق و تقویت حضور اساتید در امر تصمیم‌گیری، مشارکت و همکاری در جهت نیل به اهداف دانشگاه، بهبود سیستم‌‎های سازمانی، حفظ حقوق معنوی و مادی اعضای هیئت علمی، ایجاد بستر مناسب به‌منظور افزایش کارایی، خلاقیت و ارتباط متقابل بین اساتید و مدیریت دانشگاه تاسیس و تشکیل یافته است.

این جلسه با حضور اکثریت اعضای هیئت علمی دانشگاه و با حضور ابری‌نیا، رئیس کمیسیون عضویت و ارتباطات کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران به‌عنوان ناظر برگزار شد.

همچنین مطابق با آیین‌نامه برگزاری انتخابات شورای مرکزی پس از معرفی نامزدها و اهداف و برنامه‌های آنان در مجمع عمومی واحد، از حاضران رای‌گیری شد.

بر اساس نتایج حاصل از شمارش آرا، از مجموع ۵۵ رای مأخوذه، هادی رزقی ملکی با ۴۴ رای از گروه مهندسی مکانیک، بهزاد بینش با ۳۹ رای از گروه مهندسی مواد، مصطفی خجسته نژند با ۲۹ رای از گروه مکانیک، رضا ثقفی با ۲۶ رای از گروه مهندسی نساجی به همراه علی اوصالی با ۲۶ رای از گروه تربیت بدنی مشترکاً چهارم و پنجم و ادیبی از گروه مکانیک و مهدی سلطانی از گروه مهندسی معماری به ترتیب به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

انتظار می‌رود این شورای صنفی در بهبود فرآیند تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در دانشگاه بناب و اعتلای آن روز به روز موفق‌تر و مصمم‌تر باشند.