برخی از احزاب سیاسی برای براندازی رقیب خود از کاه کوه می‌سازند

به گزارش بناب نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی عصر امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جمع اعضای شورای اداری شهرستان بناب با گرامیداشت این هفته و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و مدافع حرم گفت: ۸ سال دفاع مقدس برای ما درس‌های زیادی آموخت و ملت ما را مقاوم‌تر کرد و اگر امروز شاهد بیداری ملت‌ها در اقصی نقاط دنیا هستیم، از ثمرات ۸ سال دفاع مقدس است.

وی اضافه کرد: امروز به برکت ۸ سال دفاع مقدس و همچنین به برکت خون پاک شهدا به اذن خداوند پرچم جمهوری اسلامی در سراسر دنیا به اهتزاز درآمده و در عوض دشمنان این نظام در باتلاق افتاده‌اند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب تصریح کرد: شرایطی در جامعه به وجود آمده که انسان می‌خواهد امر به معروف و نهی از منکر کند می‌گویند بروید اختلاس‌ها را در کشور جمع کنید، بروید تخلفات را جمع کنید.

حجت الاسلام باقری بنابی یادآور شد: در تمام زمان‌ها افراد خلافکار بوده‌اند و تا آخر نیز خواهند بود و فرق سایر کشورها با ما این است که آنها تخلفات خود را افشاگری نمی‌کنند.

وی اذعان کرد: گروه‌های سیاسی داخل کشور برای براندازی همدیگر و کنارگذاشتن رقیب از کاه کوه می‌سازند. ما نیز معتقدیم در نظام جمهوری اسلامی باید یک مورد هم اختلاس نباشد و باید دست‌های ناپاک در نظام جمهوری اسلامی قطع شوند و در زمان رژیم ستم شاهی کل بدنه حکومت ناپاک بودند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه در ۴۰ سال گذشته هیچ وقت جنگ در این کشور تعطیل نشده است؛ تأکید کرد: باید ضمن حفظ هوشیاری لازم نگذاریم دشمنان چشم طمع به این نظام و کشور را در سر بپرورانند.

حجت الاسلام باقری بنابی در ادامه از فرماندار شهرستان خواست ترتیبی اتخاذ نمایند که حتی الامکان جلسات خارج از وقت اداری و در مدت زمان کوتاهی تشکیل شود تا مردم در ادارات با مشکل روبرو نشوند.

این گزارش می‌افزاید، فرمانده سپاه ناحیه بناب نیز در جمع مسئولین ادارات شهرستان بناب که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ترتیب یافته بود، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امنیت و آسایش امروز ما مرهون فداکاری رزمندگان و خون پاک شهداست.

سرهنگ عمران دوستی با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس نشأت گرفته از فرهنگ عاشوراست؛ گفت: این ایام فرصت مناسبی برای آگاهی بخشیدن جوانان با فرهنگ دفاع مقدس است.

وی سپس از برگزاری بیش از ۴۰ برنامه مختلف در طول هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان خبرداد و افزود: ۷ باب خانه محروم با صرف اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال همزمان با هفته دفاع مقدس در شهرستان بناب افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گفته دوستی فرمانده سپاه ناحیه بناب، امسال تا آخر سال برنامه‌های مختلفی به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهر برگزار خواهد شد که امیدواریم همکاری لازم بعمل آید.