بقا و دوام و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون 8 سال دفاع مقدس است

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی در خطبه های آیین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: قرآن مؤکداً تصریح می کند که جهاد در برابر دشمن بطور مسلّم عین نماز و روزه واجب است.

وی با بیان اینکه 8 سال دفاع مقدس مردم ایران را در برابر توطئه های مختلف دشمنان مقاوم تر کرد؛ گفت: مردم ایران ایستادگی در برابر دشمنان را عین یقین لمس کردند.

خطیب جمعه شهرستان بناب افزود: جنگ هشت ساله علیه ایران مردم ایران را آبدیده تر کرد و این حماقت دشمن بود.

حجت الاسلام باقری بنابی همچنین با اشاره به اینکه جنگ هشت ساله مردم ایران را قهرمان تربیت کرد تا برای همیشه آماده تر و استوار باشد؛ تصریح کرد: بقا و دوام و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون 8 سال دفاع مقدس، خون پاک شهدا و وجود ولایت و رهبری است.

وی با اذعان به اینکه هشت سال دفاع مقدس درس های بزرگی برای مردم ایران داد؛ خاطرنشان کرد: اگر تصمیم آن موقع بنیان گذار جمهوری اسلامی برای قبول آتش بس و قبول قطعنامه نبود، معلوم نبود الان کشور و نظام در چه شرایطی قرار داشت. 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب در ادامه خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و اظهار نگرانی ایشان از تحریف دفاع مقدس تأکید کرد: باید با نصب العین قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری در مسیر ولایت قدم برداریم و از مواضع و اظهارات رهبری بصورت گزینشی بهره برداری نکرده و واقعاً تابع ولایت فقیه باشیم و در این مسیر گام برداریم.

حجت الاسلام باقری بنابی در خاتمه سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) را تسلیت گفت.