اهدای 116 کارت هدیه برای نیازمندان به همت کانون الغدیر بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از شبستان، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری الغدیر مسجد امیرالمؤمنین بناب از توزیع ۱۱۶ کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی با مشارکت آستان قدس رضوی شهرستان بناب و با همت کانون فرهنگی هنری الغدیر خبر داد.

غلامرضا حسینقلی پوراصل گفت: با عنایت به تأکید مقام معظم رهبری به منظور حمایت از خانواده های نیازمند و بی بضاعت آسیب دیده از بیماری کرونا، توزیع کارت های هدیه در یک مرحله به همّت کانون فرهنگی هنری انجام شد.

پوراصل با اشاره به اینکه مبلغ کل این کارت های هدیه، ۳۵ میلیون تومان بوده است، افزود: خوشبختانه با عنایت پروردگار و با کمک بانیان خیر و کانون الغدیر مبلغ ۳۵ میلیون تومان، ۱۱۶ عدد کارت هدیه های ۳۰۰ هزار تومانی تهیّه شده و با شناسایی های صورت گرفته توسّط جوانان کانون در بین اقشار آسیب دیده کرونایی، نیازمندان و دانش آموزان با مشکل مالی توزیع شده  است.

وی با بیان این‌که کانون الغدیر با تشکیل گروه جهادی از زمان همه گیر شدن بیماری کرونا در کشور، در شهرستان بناب شروع به فعالیت های مختلف کرده است؛ جمع آوری کمک‌های غیر نقدی در قالب بسته‌ های غذایی، ذبح قربانی بیش از ۱۵ رأس گوسفند، طبخ و توزیع بیش از هزار پرس غذای گرم از دیگر اقدامات فعّالان کانون و مسجد برشمرد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری الغدیر مسجد امیرالمؤمنین بناب از زحمات بي دريغ و كوشش های خیّرین، اعضای کانون، مسجد، پایگاه در اجرایی شدن این امور تجلیل و قدردانی و خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم برای مرحله دوّم توزیع کارت های هدیه تعداد خانواده های بیشتری را یاری رسانی کنیم.