اوضاع نابسامان حاکم بر ادارات شهرستان بناب

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، شهریار فتحی در نشست ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب با بیان اینکه روند صعودی تعداد مبتلایان به بیماری کووید 19 و افزایش شمار مرگ و میر این بیماری نگران کننده است؛ اظهار داشت: مردم باید ضمن همراهی و همدلی خود با کادر درمانی و پزشکان به کمک ستاد مقابله با کرونای شهرستان بیایند؛ چرا که موفقیت این طرح بستگی به نحوه تعامل، همکاری و همدلی مردم دارد.

وی تصریح کرد: طرح جدید اعمال محدودیت‌ها در بناب با شرایط قرمز کرونایی است و ورود و خروج از اول آذر در این شهرستان ممنوع و کسب و کار بر اساس آیین نامه و دستورالعمل‌های مشخص تعطیل خواهد بود.

رئیس ستاد شهرستانی مقابله با بیماری کرونا در بناب تأکید کرد: هر اندازه مردم ستاد مقابله با کرونا را در اجرای محدودیت های جدید همراهی کنند و نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حمایت از کادر درمان حساس‌تر باشند، بی تردید با خروج از شرایط قرمز کرونا زودتر می‌توانیم از گردونه محدودیت‌ها خارج شویم.

فتحی با انتقاد از اوضاع نابسامان حاکم بر ادارات شهرستان بناب گفت: آنچه بنده اخیراً در بازدیدهای خود از حدود 15 اداره در سطح شهرستان داشتم، آن را به عینه لمس کردم و شرایط کرونایی باعث شده که بی‌نظمی‌ها در ادارات افزایش یابد و در شرایط فعلی نیز خیلی از ادارات ما با ظرفیت دو سوم کار می‌کنند.

وی اذعان کرد: قطعاً بعد از رهایی از بیماری کووید 19 رسیدگی به اوضاع حاکم بر ادارات جزو اولویت ما خواهد بود.