اهدای 9 دست جهیزیه به نوعروسان  بنابی  به‌ مناسبت هفته بسیج

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، یحیی حیدری  فرمانده سپاه ناحیه بناب در مراسم اهدای جهیزیه‌های طرح ازدواج آسان گفت: همزمان با هفته بسیج و در قالب طرح ازدواج آسان، به‌همت بسیج ورزشکاران  و حوزه خاتم الانبیا (ص) شهرستان بناب و روستای قره چپق 9 دست جهیزیه به نوعروسان اهدا شد.

وی افزود: ارزش ریالی جهیزیه‌های اهدایی بیش از 500 میلیون تومان است که همزمان با هفته بسیج این جهیزیه‌ها در 300  قلم تحویل خانواده‌های نوعروسان شد.

فرمانده سپاه بناب بیان کرد: طرح ازدواج آسان در راستای ادامه طرح کمک‌های مومنانه در شهرستان بناب  انجام و از سال گذشته تاکنون بیش از 100 دست جهیزیه کامل به‌همت بسیج سازندگی شهرستان بناب و نیکوکاران اهدا شده که اجرای این طرح اقدامی در جهت تسهیل ازدواج جوانان شهرستان بناب بوده است.

حیدری ادامه داد: یکی از مشکلات امروز جوانان در ازدواج، تامین مایحتاج اولیه زندگی از جمله جهیزیه است که تورم فعلی، خرید نیازمندی‌های آنان را با مشکل مواجه کرده که هدف سپاه شهرستان بناب از اجرای این طرح، کمک به جوانان در امر ازدواج و آسان‌ نمودن آن است.

بر اساس این گزارش همچنین 22 بسته معیشتی به ارزش ۶ میلیون تومان و  پک  لوازم التحریر به ارزش 1 میلیون تومان در بین نیازمندان بناب و روستای قره چپق توزیع شد.