مشاور شهردار بناب در امور افراد دارای معلولیت منصوب شد

به گزارش بناب نیوز، هم زمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت، «زهرا محمدی» به سمت مشاور شهردار بناب در امور افراد دارای معلولیت و مناسب سازی شهری منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است:« با عنایت به دانش، تجارب و شایستگی، شما را  به عنوان مشاورخود در امور افراد دارای معلولیت و مناسب‌سازی شهری  منصوب می نمایم. امیدوارم با توجه به پشتکار سرکار عالی در خدمت رسانی هرچه بیشتر به این قشر عزیز در چهارچوب قوانین و مقررات مربوط موفق و موید باشید.

این حکم که در حضور رئیس اداره بهزیستی بناب و معاونین شهردار بناب صادر شد خانم محمدی بر مناسب سازی سطح شهر و بویژه وسایط نقلیه تاکید کرد و افزود: اکثر ادارات و معابرسطح شهر برای عبور و مرور افراد دارای معلولیت مناسب نیست و بنده امیدوارم مناسب سازی ورودی عمارت شهرداری بناب در اولویت کار شهرداری قرار گیرد.

درخشی رئیس اداره بهزیستی بناب نیز از آمادگی اداره مطبوع خود برای ارائه طرح های مناسب سازی شهری و بویژه ورودی ادارات خبر داد.

نظام پرست شهردار بناب نیز با بیان اینکه مناسب سازی معابر و اماکن عمومی، مراکز تفریحی، حمل و نقل شهری و غیره از مطالبات برحق افراد دارای معلولیت و قشر مسن جامعه است، قول مساعد دادند با نصب بالابر در ورودی عمارت شهرداری عبور و مرور افراد دارای معلولیت را بهبود داده و حضور این عزیزان را در شهرداری بناب تسهیل نمایند.