بسیج سازندگی در معضلات اجتماعی ورود کند

به گزارش بناب نیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام رضا باقری بنابی در جلسه بسیج سازندگی سپاه ناحیه بناب، ایجاد مراکز مشاوره به صورت جهادی در روستاها و بخش های مختلف را لازم و مفید خواند و افزود: با توجه به آسیب های اجتماعی و مشکلات فرهنگی در جامعه، نیازمند تشکیل گروه های جهادی در رفع  چنین آسیب هایی به ویژه موضوع طلاق در شهرستان هستیم.

وی با بیان اینکه بسیج تاکنون در عرصه های مختلف توانسته است موفقیت های چشمگیری را کسب کند، اظهار کرد: در واقع  هر جا بسیج حاضر شده موفقیت نیز بوده و  هر جا این نهاد مقدس  پا گذاشته جهاد و تلاش معنی پیدا کرده چون اخلاص مبنای حرکتی آنها است.

باقری بنابی ضمن قدردانی از گروه های جهادی، ادامه داد: هر چقدر کارهای جهادی و تشکیلاتی در گمنامی باشد با اخلاص تر و اعتقادی تر ادامه می یابد و امروزه اخلاص برخی کارها را با رسانه ای کردن از بین می بریم تا جایی که عملیات جهادگونه حاج قاسم در گمنامی به سر می برد و تا سه سال آخر باقی مانده به شهادتش کسی آن بزرگوار را نمی شناخت و در گمنامی به مردم خدمت کرد.

فرماندار شهرستان بناب نیز در این جلسه بسیج را در یک کلمه از خود گذشتگی تعریف کرد و گفت: گزارش عملکرد قرارگاه بسیج سازندگی نشان دهنده از خود گذشتگی بسیج می باشد که با  وجود تمامی مشکلات و خطرات از جان خود در این راه مایه گذاشته اند.

شهریار فتحی افزود: اگر گروه های جهادی را بتوانیم ساماندهی و ارتقا دهیم به نتایج خوبی دست خواهیم یافت چرا که این با این کار، جوانان را برای آینده آماده کرده و مدیریت جامعه را به صورت عملی آموزش می دهد.