اخبار کوتاه ورزشی از اداره ورزش و جوانان بناب

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب اردوی آمادگی تیم بوکس جوانان و نوجوانان آذربایجان شرقی از 20 خرداد 92 در بناب آغاز شده است.

این اردو با دعوت از 15 ورزشکار از سراسر استان به مدت 2 هفته جهت شرکت در مسابقات منطقه ای جوانان ونوجوانان زیر نظر استاد کیهانی از مربیان تیم ملی بوکس کشور در حال برگزاری است.

یزدانی هدف از قبول میزبانی این اردو را بالا بردن سطح ورزشکاران و مربیان بوکس در شهرستان بناب بیان کرد.

  این اردو در شرایط بسیار خوب در حال برگزاری می باشد و روز سه شنبه اردونشینان با منتخب تیم های تبریز و مراغه مسابقه ای برگزار خواهند کرد.

[divider]  روز یکشنبه و در جریان برگزاری مسابقات لیگ بزرگسالان استان، تیم هیئت فوتبال بناب در ورزشگاه شهید بهشتی بناب به مصاف تیم پیام مخابرات مراغه رفت که این تیم توانست با گل های دقیقه 39 و 90 بازیکن شماره 16 فرزاد حمدی، 3 امتیاز حساس این مسابقه را ازآن خود نماید.

تیم هیئت فوتبال بناب در صورت برد بازی بعد که مقابل شهرداری مراغه انجام خواهد گرفت، به عنوان تیم اول از گروه خود به دور بعدی صعود خواهد کرد.

[divider] به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب، در جریان برگزاری مسابقات جام روستایی استان روز یکشنبه 26 خرداد ماه 92 تیم فوتسال روستای روشت بزرگ در سالن ستارخان تبریز برای مسابقه در مقابل تیم هریس صف آرایی کرد که در این مسابقه با توجه به عدم حضور تیم حریف نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم روشت بزرگ بناب رقم خورد.

[divider] هیئت شطرنج شهرستان بناب در نظر دارد به مناسبت نیمه شعبان یک دوره مسابقه شطرنج در سطح آقایان برگزار نماید.

[divider] روز دوشنبه و در جریان مسابقات جام روستایی تم روستای روشت بزرگ در جریان بازی به نتیجه 6 بر6 مقابل تیم هشترود رسید و در ضربات پنالتی توانست از سدّ تیم هشترود بگذرد.

تیم روشت بزرگ روز سه شنبه مقابل تیم توابع تبریز بازی خواهد کرد که در صورت برد یک پای فینال خواهد بود.

[divider] فرشته صمدی به همراه تیم والیبال امیدهای بانوان استان جهت شرکت در مسابقات کشوری راهی زنجان می شود به دعوت هیئت والیبال استان آذربایجان شرقی ، فرشته صمدی ، بازیکن تیم والیبال بانوان بناب با حضور در تمرینات تیم امیدهای بانوان استان خود را برای شرکت در مسابقات کشوری که در زنجان برگزار خواهد شد آماده می کند.

.