افتتاح 13 طرح عمرانی با هزینه بالغ بر 70 میلیارد ریال در ‌بناب

فرماندار بناب از افتتاح 13 طرح عمرانی با صرف اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال در شهرستان بناب در طول ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سعید برقی عصر شنبه در شورای اداری شهرستان بناب ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور به ویژه در شهرستان بناب اظهار کرد: خدماتی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به مردم ارائه شده قابل مقایسه با اقدامات ‌قبل از انقلاب نیست.

وی همچنین به خدمات انجام شده در سطح روستاها اشاره کرد و افزود: در 17 روستا از 27 روستای این شهرستان طرح هادی اجرا شده و تمام زیرساخت‌ها نیز در روستاهای منطقه انجام شده است.

برقی خاطر نشان کرد: با تشکیل شورا و دهیاری در سطح روستا درآمد مستمر برای آنها پیش‌بینی شده که در قالب اجرای طرح‌های مختلف به روستاییان ارائه خدمات صورت می‌گیرد.

فرماندار بناب سپس از افتتاح 13 طرح عمرانی با صرف اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال در شهرستان بناب در طول ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: خوشبختانه دولت اعتبارات مناسبی را برای اتمام طرح‌های نیمه تمام دراین شهرستان پیش بینی کرده که با اتمام آنها شاهد تحول خوبی در منطقه خواهیم بود.