نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25660
تاریخ : 7 مرداد 1399 ساعت 21:26
دسته : یادداشت
بازدید : 1243
یادداشت / ناتوانی شورای اسلامی شهر بناب در انتخاب شهردار!یادداشت / ناتوانی شورای اسلامی شهر بناب در انتخاب شهردار! شورای اسلامی شهر بناب برای دومین روز پیاپی موفق به انتخاب شهردار نشد و انتخاب شهردار بناب باز هم به تعویق افتاد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس،  انتخاب شهردار بناب در حالی به تعویق می‌افتد که رئیس شورای اسلامی شهر بناب پیش از این در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرده بود، یکشنبه شهردار بناب را معرفی خواهند کرد ولی با گذشت دو روز و برگزاری دو جلسه این انتخاب باز هم به تعویق افتاده تا همچنان شهر بناب و شهروندان بنابی منتظر تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر برای انتخاب یک شهردار توانمند و ششدانگ و در عین حال پاک دست بمانند.

این روزها صحن شورای اسلامی شهر بناب در حالی روزهای پرالتهاب انتخاب شهردار را به نظاره نشسته است که تمام نگاه‌های مردم و مسوولان نیز به تصمیمات اعضای آن دوخته شده است.

این گزارش حاکی است، در جلسه ای که اعضای شورای اسلامی شهر بناب در حال بررسی و تصمیم‌گیری برای انتخاب کلیددار شهر بوده‌اند برخی آقایان تقاضای انجام نظرسنجی بر روی گزینه تصدی مسند شهرداری بناب را می‌کنند که این نظرسنجی بلافاصله توسط برخی کانال‌های تلگرامی انجام می‌شود تا نظر شهروندان نسبت به گزینه مدنظر مشخص شود!

البته ما به این افراد پیشنهاد می‌دهیم که ای کاش عملکرد شورای پنجم را طی 37 ماه گذشته که از عمر این شورا می‌گذرد، مورد نظرسنجی افکار عمومی قرار می‌دادند و آن موقع نمره خود را از مردم فهیم شهر می‌گرفتند!

خوش بود گر محک تجربه آید به میان / تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

نگارنده: جاوید بنابیان


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25660/