نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25744
تاریخ : 7 مهر 1399 ساعت 15:45
دسته : سیاسی
بازدید : 810
استعفای یحیی کریم داداشی از عضویت در شورای شهر بناباستعفای یحیی کریم داداشی از عضویت در شورای شهر بناب یحیی کریم داداشی عضور علی البدل سوم شورای دور پنجم بناب طی بیانه ای از عضویت در شورای شهر بناب استعفا داد.

به گزارش بناب نیوز، یحیی کریم داداشی عضو علی البدل سوم شورای دور پنجم بناب طی بیانیه ای از عضویت در شورای شهر بناب استعفا داد.

 متن پیام استعفای یحیی کریم داداشی به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

با سلام و عرض ادب و احترام به محضر مبارک مردم شریف، فهیم و ولایتمدار شهرستان بناب می‌رساند که اینجانب یحیی کریم داداشی عضو علی البدل سوم، دور پنجم شورای پنجم از طرف فرمانداری محترم به عضویت اصلی شورا دعوت شده ام.

با اشاره به اینکه از یک طرف برنامه هایی که بنده در نظر داشتم بلندمدت بوده و با مدت باقیمانده نخواهیم توانست به نحو احسن و آن طوری که در شان همشهریان می باشد خدمت‌رسانی نمایم و از طرف دیگر در حال حاضر مدیریت بانک اقتصاد نوین را در شعبه بناب به عهده دارم لذا از عضویت در شورای شهر بناب اعلام انصراف نموده و در این راستا دست تک تک همشهریان به خصوص ۴۶۷۲ نفری که بنده را انتخاب نموده بودند بوسیده و عذرخواهی می نمایم.

در پایان اعلام می دارم بنده با کمال احترام در بانک اقتصاد نوین بناب آمادگی ارائه خدمات ارزنده به مشتریان را دارم.

گفتنی است در پی استعفای قریب الوقوع عباس ممقانی از شورای شهر بناب و با توجه به اینکه دو عضو علی البدل اول و دوم قبلا به ترکیب شورای شهر بناب اضافه شده بودند از یحیی کریم داداشی بعنوان عضو سوم علی البدل جهت حضور در ترکیب شورا دعوت شده بود.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25744/