نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25979
تاریخ : 10 فروردين 1400 ساعت 21:37
دسته : اجتماعی
بازدید : 653
آمار 30 درصدی طلاق در بناب نگران کننده استنماینده بناب در مجلس شورای اسلامیآمار 30 درصدی طلاق در بناب نگران کننده است نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی گفت خروجی دوره های آموزش قبل از ازدواج باید پایین آمدن آمار طلاق باشد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بناب که با موضوع هماهنگی تشکیل دوره های آمادگی ازدواج در سال ۱۴۰۰ برگزار می گردید، با اشاره به بالا بودن آمار طلاق در بناب تصریح کرد: آمار ۳۰ درصدی طلاق در بناب نگران کننده است.

حجت الاسلام باقری بنابی با اشاره به اینکه خروجی کارگاه های آموزش ازدواج باید پایین آوردن آمار طلاق در جامعه باشد، افزود: وقوع هر طلاقی منجر به متلاشی شدن خانواده ای می شود که در ادامه افزایش آسیب های اجتماعی متعددی را در جامعه به دنبال دارد.

وی همچنین در ادامه با انتقاد از سیاست گذاری ها در حیطه ازدواج، خاطرنشان کرد: متاسفانه همواره به تشویق جوانان برای ازدواج انرژی گذاشته ایم ولی از برنامه ریزی برای ازدواج موفق جوانان غافل بوده ایم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در انتها بر برگزاری جلسه ماهانه هماهنگی ارگان ها برای برگزاری کارگاه های آموزش ازدواج در بناب تاکید کرد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25979/