نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 25997
تاریخ : 2 ارديبهشت 1400 ساعت 11:29
دسته : اجتماعی
بازدید : 553
سند ترافیک شهری بناب تهیه شودفرماندار بنابسند ترافیک شهری بناب تهیه شود جلسه شورای ترافیک شهرستان بناب با حضور مسئولین برگزار شد

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بناب، جلسه شورای ترافیک شهرستان بناب به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و سایر مسئولین مربوطه برگزار شد.

فرماندار شهرستان بناب در این جلسه با اشاره به ضرورت برگزاری منظم جلسات شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان و پیگیری و اجرای مصوبات اظهار داشت باتوجه به اینکه این جلسات ارتباط مستقیمی با سلامت و جان شهروندان دارد لذا لازم است مصوبات به طور کامل اجرایی شود و درصورتیکه دستگاهی توانایی انجام مصوبه‌ای را ندارد پیش از تصویب در جلسه اعلام نماید وی در همین راستا اهمیت تشکیل کمیته‌ تخصصی شورای ترافیک پیش از برگزاری جلسات را یادآور شد.

رئیس شورای ترافیک شهرستان بناب با اشاره به اهمیت رای و نظر مردم اظهار داشت برخورداری تصمیمات اتخاذ شده از پشتوانه مردمی و نظرات کارشناسی و تخصصی ضامن اجرای صحیح آن تصمیمات خواهد بود.

شهریار فتحی افزود: متاسفانه در گذشته گاها تصمیماتی در حوزه مسائل ترافیکی شهرستان اتخاذ شده است که صرفا حالت دستوری داشته و همین امر باعث شده مردم با تصمیمات اتخاذ شده همراهی نداشته باشند.

وی در ادامه بر ضرورت تهیه طرح ترافیک شهری بناب تاکید کرده و بیان داشت حل ریشه‌ای مشکلات ترافیکی شهر نیازمند تهیه سند ترافیکی شهر می‌باشد که لازم است در این زمینه شهرداری مشاور طرح را انتخاب نموده و اقدامات لازم را انجام دهد.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/25997/