نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 26003
تاریخ : 7 ارديبهشت 1400 ساعت 18:55
دسته : اجتماعی
بازدید : 139
مرحله دوم واکسیناسیون کووید ۱۹ در بناب آغاز شدفرماندار بنابمرحله دوم واکسیناسیون کووید ۱۹ در بناب آغاز شد فرماندار بناب از آغاز مرحله دوم واکسیناسیون در شهرستان بناب خبر داد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب، جلسه هماهنگی برای آغاز مرحله دوم واکسیناسیون کووید ۱۹ به ریاست فرماندار، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری، رئیس شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین مربوطه برگزار شد.

فرماندار شهرستان بناب در این جلسه با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در زمینه واکسیناسیون بیماری در شهرستان بناب در مرحله اول گفت تا این لحظه ۱۱۱۱ دز واکسن در شهرستان بناب برای کادر درمان و گروه‌های هدف تزریق شده و از امروز وارد مرحله دوم واکسیناسیون می‌شویم که در این مرحله گروه هدف افراد بالای ۸۰ سال تعیین شده اند و باتوجه به استعلامات صورت گرفته نزدیک به ۱۹۰۰ نفر بالای ۸۰ سال در شهرستان بناب وجود دارد که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۸۰ درصد این افراد در این مرحله واکسینه شوند.

وی همچنین به مسئله اجرای صحیح پروتکل‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی کرونا در شهرستان اشاره داشت و گفت متاسفانه عده ای محدودیت‌ها را رعایت نمی‌کنند و مغازه‌های خود را باز نگه داشته اند لذا لازم است اداره صنعت و معدن برابر با مقررات با متخلفان برخورد کند چراکه در غیر اینصورت نسبت به حقوق شهروندانی که قانون را رعایت می‌کنند تعدی می‌شود.

شهریار فتحی با تاکید بر لزوم انجام واکسیناسیون همگانی ابراز امیدواری کرد با خرید واکسن و تولید واکسن داخلی هرچه سریعتر واکسیناسیون همگانی صورت بگیرد تا بیماری کرونا مدیریت و کنترل شود.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/26003/