نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 26143
تاریخ : 20 آبان 1400 ساعت 15:58
دسته : اجتماعی
بازدید : 414
شهردار بناب بالاخره انتخاب شدشهردار بناب بالاخره انتخاب شد بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان و تأخیر چند ماهه برای انتخاب و معرفی شهردار بناب، شورای اسلامی شهر بناب شهردار این شهر را انتخاب کرد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از فارس، اعضای شورای اسلامی شهر بناب در جلسه صبح امروز خود، فرید پناهی‌قدیم را با ۵ رأی به عنوان کلیددار شهر بناب انتخاب کردند.

پیش از این شورای اسلامی شهر بناب فرد دیگری را برای این سمت انتخاب و به استانداری آذربایجان‌شرقی معرفی کرده بودند که استانداری آذربایجان‌شرقی بنا به دلایلی از جمله محدودیت سنوات خدمتی نامبرده وی را برای سمت شهرداری بناب مناسب ندانسته بود.

طی هفته‌های اخیر موضوع تأخیر در انتخاب شهردار بناب مبحث داغ رسانه‌های مختلف و مورد انتقاد فرماندار و امام جمعه شهرستان بناب قرار گرفته بود.

این گزارش حاکی است، اعضای شورای اسلامی شهر بناب با قطع امید نسبت به تأیید شهردار منتخب از سوی استانداری و شورای حل اختلاف استان آذربایجان‌شرقی امروز صبح طی جلسه‌ای فرید پناهی‌قدیم را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.

لازم به ذکر است، فرید پناهی‌قدیم از شهروندان بناب و دارای دکترای برنامه‌ریزی شهری است و قبل از انتخاب به سمت شهرداری بناب مسوولیت نایب رئیسی شرکت عمران و توسعه شهر جدید سهند را عهده‌دار بوده است.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/26143/