نسخه چاپی خبر
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شناسه خبر : 26191
تاریخ : 30 دي 1400 ساعت 23:54
دسته : اجتماعی
بازدید : 367
مبارزه با مواد مخدر یک وظیفه همگانی استفرماندار بنابمبارزه با مواد مخدر یک وظیفه همگانی است جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب به ریاست فرماندار برگزار شد

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری بناب، فرماندار شهرستان بناب در جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر ضرورت انجام اقدامات فرهنگی بمنظور جلوگیری از ابتلا به اعتیاد اظهار داشت با انجام آموزش و افزایش آگاهی خانواده ها می‌توان بی میزان قابل توجهی از ابتلا به اعتیاد جلوگیری کرد.

شهریار فتحی در همین زمینه به ضرورت استفاده از ظرفیت روحانیون و اساتید دانشگاهی تاکید کرد و گفت خوشبختانه شهرستان بناب از ظرفیت حوزه و دانشگاه همزمان برخوردار بوده که می‌توانند راهکار حل بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی را ارائه نمایند.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب گفت قرارگیری شهرستان بناب در محور مواصلاتی سه استان در کنار امتیازاتی که داشته مخاطراتی از جمله میزان بالای کشفیات کالای قاچاق، مواد مخدر و ... را نیز دارد.

وی با تاکید بر ضرورت مشارکت همه دستگاه ها، سازمان های مردم نهاد و خود مردم در راستای مقابله و مبارزه با مواد مخدر گفت مبارزه با مواد مخدر تنها وظیفه نیروی انتظامی نبوده و همه ما به عنوان شهروندان جامعه در این زمینه مسئولیم.

فتحی همچنین در ادامه با بیان اینکه نگاه مثبت جامعه تاثیر مهمی در جلوگیری از بازگشت مجدد معتادانی که ترک کرده اند به مصرف مواد مخدر دارد گفت با اعتماد به این افراد، پذیرش آن ها در جامعه ، ایجاد اشتغال و ... می‌توانیم مانع از بازگشت مجدد آن ها به دامن مواد مخدر شویم.


آدرس خبر: http://www.bonabnews.com/detail/26191/